y-kombi

Bursa ve çevresinde arçelik marka kombilerinizin her türlü kurulum, bakım, arıza işlemlerini bursa arçelik kombi servisi olarak hızlı ve güvenilir şekilde yapmaktayız. Deneyimli ve uzman servis personellerimizle geniş hizmet ağı çerçevesinde her türlü sorununuza uygun çözümler için çalışıyoruz.

Devamlı çalışan kombi cihazları zaman zaman arıza sinyalleri vermektedir. Kombinin çalışması için gerekli su seviyesi 1.5 bar ın altında ise güvenlik tedbiri için kombiler kendi kendini kapatmak üzere programlanmışlardır. Bu yüzden eğer kombiniz çalışmıyorsa öncelikle yapmanız gereken bar seviyesini kontrol etmektir. Ayrıca kombilerin vereceği sinyallerin bazı nedenlerini de şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Gaz vanasının açık olmasına dikkat ediniz.
  • Elektrik şalteri kapalı olmamalıdır.
  • Kombilerin ön kısmında bulunan yaz-kış modu düğmesi istenilen konumda olmayabilir.
  • Kombinizde gereğinden fazla su var ise; kombi su damlatır ve sinyal vermeye başlar. 1.5 bar ın üzerinde basınç olmamalıdır.

Bunlar belli başlı arıza sinyal sebepleri olmakla birlikte her türlü sorununuzda bursa arçelik kombi servisini arayıp çağrı merkezimizle arıza talep formu oluşturarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla bursa bölgesinde kombi servis, bakım ve yedek parça hizmetinde rakipsiz çalışıyoruz.

Bursa Arçelik Kombi Servisi