y-klima

Bursa arçelik klima servisi uzun yıllardır bursa ve çevresindeki yaygın servis ağıyla bu sektör içerisinde liderlik yapmaktadır. Klimalarınızın kurulum, montaj, her türlü bakım ve onarım işlerini eğitimli, tecrübeli uzman servis kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Klimaların kurulumu dahi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Klimanın kurulacağı yerin keşfi cihazınızın verimli kullanımı adına oldukça önemlidir. Bu noktadan sonra bursa arçelik klima servisi çalışanları olarak sizlere yılda 2 kere bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sayede klimanızda meydana gelebilecek bir arıza durumu olmadan önlemlerimizi önceden almış oluyoruz. Zamanla klimaların filtrelerinde biriken tozlar ve polenler bakteri oluşumuna sebep olmaktadır. Eğer klimanın düzenli bakımı yapılmazsa bu bakteriler bulunduğunuz ortama geri aktarılarak sağlığınızı tehdit altına alabilir.

Hem hızlı hem de kaliteli servis garantisiyle sizlere hizmet sunmaktan onur duymaktadır. Klimaların her türlü parçasıyla ilgili gerekli eğitimleri almış uzman personelimiz sorunlarınıza en hızlı ve doğru çözümle yaklaşırlar.

Kaliteli ve sağlıklı hava solumak, çeşitli sorunlarla karşılaşmamak adına çağrı merkezimizle irtibata geçerek bursa arçelik klima servisi ekibimizden her türlü desteği alabilirsiniz.

Bursa Arçelik Klima Servisi