Sevdikleriniz için Size Zaman Kazandıran Arçelik Çamaşır Makineleri

c1

LCD Ekran: Seçilen programı, programın süresini, programın hangi aşamada olduğunu, ilave birçok bilgiyi bildirir. Dijital Ekran: Seçilen programın süresini ve kalan zamanı belirtir.LED
Gösterge: Yıkama programının hangi aşamada olduğunu belirtir.
Ön Yıkama: Çok kirli çamaşırlarınıza ana yıkama öncesi ilave yıkama imkanı sağlar.
Hızlı Yıkama: Az kirli çamaşırlarınız için, yıkama sürelerini kısaltarak zaman ve enerjiden tasarruf sağlar. İlave Su ile Yıkama: Çamaşırlarınızın daha bol su ile yıkanmalarını sağlar.
Kırışık Azaltma: Çamaşırlarınızın buruşmasını en aza indirerek, daha kolay ütülenmelerini sağlar.
Favori: Sık kullandığınız programın kaydedilmesini sağlar.
Su Jeti: Detarjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürterek yıkama performansını en ileri seviyeye çıkarır. Enerjiden tasarruf sağlar.
Deterjan Sistemi: Su alımı esnasında deterjan kaybını önleyerek, etkin deterjan kullanımını sağlar.
Özel Tasarım Yeni Tambur Teknolojisi: Yeni tambur teknolojisi giysilerinizi yıpranmaktan korur, yeni tambur, kanat ve camın dizaynı sayesinde çamaşırlarınıza etkili ve narin yıkama sağlar.
Yük Sensörü: Yıkama yapmak istediğiniz programı seçtikten sonra makineye çamaşırları koyduğunuzda seçtiğiniz programa göre yükleme seviyesini ekrandan takip edebilirsiniz. Böylece her seferinde makinenizi tam kapasiteyle kullanmış olursunuz.
Dokunmatik Tuş: Dokunmatik tuşlar ile yüksek kalite algısı ve konforlu kullanım sağlar.
Elektronik Su Kontrol Sistemi: Yıkama için gerekli su miktarını çamaşırın cinsine ve miktarına göre otomatik olarak ayarlar.
Büyük Kapak: 34 cm’lik XL büyük yükleme ağzı, yorgan, bornoz ve çarşaf gibi büyük parça çamaşırların makineye kolayca yüklenmesini sağlar.
Dengesiz Yük Kontrolü: Çamaşır makinenizin daha sarsıntısız çalışmasını sağlar.
Su Taşma Emniyet Sistemi: Çamaşır makinesinin aldığı su miktarını kontrol eder ve oluşabilecek taşmaları önler.
Çocuk Kilidi: Makine çalışırken seçili programda değişiklik yapılmasını engeller.

ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNELERİNİN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

c2

Hızlı 14: Hemen yıkanması geren birkaç parça az kirli çamaşırın 14 dakikada yıkanmasını sağlar.
Hızlı ve Günlük: İhtiyacınıza göre farklı yıkama sıcaklık ve süresinden oluşan bu program, çamaşırların 0-90 derece ve 28-88 dakika aralığında yıkanmasını sağlar.
Elde Yıkama: Etiketinde sadece elde yıkanabilir uyarısı bulunan çamaşırlarınızın özenle yıkanmasını sağlar.
Hassas: Hassas çamaşırlarınız için önerilen bir programdır.
Pamuklu: Pamuklu çamaşırlarınız için önerilen programdır.
Pamuklu Ekonomik: Pamuklu programına göre daha az su ve enerji tüketen programdır.
Sentetik: Sentetik çamaşırlarınız için önerilen programdır.
Pamuklu Kurutma: Sadece kurutma programıdır, otomatik ve zamanlı kurutma seçenekleri vardır.
Sentetik Kurutma: Sadece kurutma programıdır, otomatik ve zamanlı kurutma seçenekleri vardır.
Yıka Giy: Otomatik olarak yıkama ve sonrasında kurutma yapan özel programdır. 2 adet gömlek 34 dakika da (9146 YK), hem yıkanır hem kurutulur.
Yıka Kurut: Otomatik olarak yıkama ve sonrasında kurutma yapan özel programdır, tek seferde makinenizin kurutma kapasitesi kadar çamaşırı hem yıkar hem kurutur.
Etkin 40/40: Kısa sürede az kirli ve lekesiz pamuklu çamaşırlarıı yıkamak için kullanılır. Tam kapasitede bol su ile yıkayıp durulayan bir program.
Gömlek: Hassas yıkama özelliği sayesinde gömleklerinizin yıpranmadan minimum kırışma düzeyinde yıkanmasını sağlar.
Yünlü: Etiketinde makinede yıkanabilir olarak belirtilen yünlü çamaşırlarınızın temizlenmesini sağlar.
Hijyen: Çamaşırların daha uzun ısıtma süresi ve ilave durulamanın yapıldığı, özellikle bebek çamaşırlarının temizlenmesinde gereksinim duyabileceğiniz bir programdır.
Hijyen 20: 20 derece düşük ısı da hijyen sağlayan VDE onaylı bir programdır, düşük ısı ile enerji tasarrufu sağlanmasını sağlar ve renkleri korur.
Hijyen+: Yüksek sıcaklıkta yoğun yıkama ile hijyen istenen çamaşırlarınız için kullanabileceğiniz uzun süreli bir programdır (Allergy UK onaylı).
Antialerjik+: 2 kg çamaşırınızı hijyenik özellikte otomatik olarak yıkama ve kurutma yapan özel programdır (Allergy UK onaylı).
Perde: Özel geliştirilmiş program sayesinde tül perdelerinizin yıpranmadan temizlenmesini sağlar.
Yorgan: Büyük hacimli çamaşırlarınızın derinlemesine ve özenle temizlenmesini sağlar.
Tazeleme: Üzerinde kir ve leke bulunmayan çok az miktarda çamaşırın kokusunu giderme amacı ile kullanılan bir programdır.
Havalandırma: Buhar destekli havalandırma programı, kırışık önleme etkisi ile ütüleme süresini %28 oranında azaltır.
Leke Programı: 24 farklı tipte lekenin uygun şekilde temizlenmesini sağlayan özel bir programdır.
Karma: Renkli ve beyaz ayırımı yapılmış az kirli, pamuklu ve sentetik çamaşırların bir arada yıkanmasını sağlar.
Kazan Temizleme: Makinenizin kazan hijyeni ve düzenli temizliği için geliştirilen özel bakım programıdır. (Makine boş iken çalıştırılmalıdır. Çamaşır yıkanmamalıdır.)
Moda: Tekstil etiketinde, viskon ve viskonlu karışımlar yazan veya hassas yıkama önerilen çamaşırlarınızı bu programda yıkayabilirsiniz.
Koyu Renkliler/Kot: Koyu renkli veya renginin solmasını istemediğiniz çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlar.
İpek: Özel açı kontrollü yıkama hareketi ve ısıtma profili sayesinde, hassas ipekli giysilerinizi narin şekilde yıkar.
Apre Koruma: Yüksek hız ile döndüren özel yıkama hareketi sayesinde, özellikle spor, outdoor kıyafetleri üzerinde bulunan ve çamaşırlara leke, yağmur tutmama, su iticilik, kırışmama vb. özellikler kazandıran kimyasal apre tabakasını koruyarak yıkar. Özel outdoor deterjanları veya sıvı deterjan ile yıkama önerilir.
Apreleme: Pamuklu ve sentetik içerikli çamaşırlarınıza su iticilik ve su bazlı lekelere karşı leke iticiliği özelliği kazandırabilirsiniz. Özel apre sıvısı kullanarak temiz çamaşırlarınızı bu programda yıkayıp kurutarak uygulayabilirsiniz.
Ultra Hassas: Çok yumuşak yıkama hareketi ve ısıtma profili sayesinde, hassas giysilerinizi narin şekilde yıkar.
Otomatik Program: Çamaşırın cinsi ve miktarını algılayarak, kullanacağı su miktarına, sıcaklığına, devrine, durulama sayısına ve program süresine otomatik olarak sizin yerinize karar vererek yıkanmasını sağlar. Durulama: Durulamanın ayrıca yapılmak istendiği durumlarda kullanılır.
Sıkma/Pompa: Çamaşırlarınızın ilave sıkılması veya makine içindeki suyu tahliye etmek için kullanılır.
ProSmart Inverter Motor: ProSmart Inverter motor, fırçasız motor teknolojisi ile çamaşır makinelerimizin daha uzun ömürlü ve dayanıklı çalışmasını sağlayacaktır. Güçlü motor ile enerji tasarrufu, uzun motor ömrü, maksimum dayanıklılık.
ProSmart Drive Motor: Hareketlerini daha hassas kontrol edebilen bu özel motor sayesinde özel hareketler geliştirilerek ayrı programlarda farklı ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler getiriliyor.
Aquafusion Teknolojisi: Arçelik’in yenilikçi aquafusion teknolojisi mükemmel temizlik sağlar
,  su jeti sistemi ile deterjanlı suyun çamaşırlara aralıklarla püskürtülmesi ile normal yıkamaya göre çok daha etkin temizlik. ,  deterjan sistemi ile su alımı esnasında deterjan kaybını önleyerek, etkin deterjan kullanımı sağlar.
Hijyen 20 Teknolojisi : 20 derece düşük ısıda hijyen sağlayan VDE onaylı bir programdır, düşük ısı ile enerji tasarrufu sağlanmasını da sağlar. Standart hijyen programına göre %70 daha fazla enerji tasarrufu.
Dinamik Rezistans: Özel kaplamasıyla çamaşır makinesinin ömrünü uzatır ve performansını artırır.
Silent-Tech Teknolojisi: Yeni geliştirilen “S” şeklindeki “silent-tech” özel yan duvar tasarımı ile titreşimi azaltıp, etkin yalıtım sağlayarak ultra sessiz yıkamaya katkı sağlar.
Woolmark Apparel Care: Makinede yıkanabilir woolmark etiketli tüm yünlü giysilerin, belirtilen programda hasar görmeden yıkanabileceği anlamını taşıyan “apparel care” onayı bulunmaktadır.
Woolmark Blue: Elde yıkanabilir woolmark etiketli tüm yünlü giyisilerin belirtilen programda hasar görmeden yıkanabilme onayı bulunmaktadır.
Hava Yoğuşturmalı Kurutma Teknolojisi: Hava yoğuşturmalı kurutma teknolojisi sayesinde Nemi yoğuşturma için soğuk hava kullanılır, kurutma için su tüketilmez. Böylece kurutma kaynaklı su tüketim maliyeti ve çevresel kaynak tüketimi en aza indirilmiş olur.
Sıvı Deterjan Dozajlama Sistemi: Sıvı deterjan dozaj sistemi ile her yıkama öncesi deterjan ve yumuşatıcı koyma işlemi ortadan kalktığından rahatlık; sensör ve otomatik ayarları sayesinde de gerekli miktarda deterjan ve yumuşatıcı kullanımı sağlanmaktadır.

Bursa Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi