ARÇELİK BULAŞIK MAKİNELERİNİN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ

bu1lonFresh Teknolojisi
Dünyada bir ilk olan Arçelik lonFresh teknolojisi, makinenizde bekleyen bulaşıkların oluşturduğu kötü kokuları hiçbir kimyasal madde kullanmadan iyon teknolojisiyle engeller Pastırma ve balık gibi ağır kokuları bile ortadan kaldırır. Saatte 3 dakika boyunca bulaşıklarınıza gönderilen iyonlar sayesinde kötü kokular makinenizin alt tarafına çöker ve makineden dışarı atılır Böylece makinenizi tam dolmadan çalıştırmak zorunda kalmaz, su ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Kendi Kendini Temizleyen Filtre
Makineniz sahip olduğu harici püskürtme sistemi sayesinde filtrede kir birikimi ve oluşumunu engellemekte, filtresini kendi kendine temizleyerek tıkanma ve kötü kokulara karşı önlem almaktadır. Dünyada bir ilk olan bu sistem sayesinde filtre temizlik gereksinimini en aza indirgeyerek %80 daha az kir birikmesini sağlar.

A+++(-%10) Sınıfının En Yüksek Enerji Performansı
Sınıfının en yüksek verimlilik değeri olan A+++ (-%10) enerji seviyesine sahip bulaşık makineleri sayesinde sudan, enerjiden ve zamandan daha çok tasarruf edebilirsiniz. A+++ seviyesindeki ürünlerden %10 daha az enerji tüketmektedir. Yüksek verimliliği ile doğaya saygılı, enerji tasarrufu ile de ekonominize yardımcıdır.

ProSmart™ Inverter Motor Teknolojisi
Doğal kaynakları ve zamanı en verimli şekilde kullanan motor teknolojisi, aynı zamanda kir sökme işlemi sırasında yüksek basınç, durulama sırasında düşük basınç uygulayarak, elde yıkama hassasiyetine ve en etkili performansa ulaşır Daha sessiz ve tasarruflu yıkama sağlar

Bardak Koruma Sistemi
Değerli bardakların ve cam eşyaların sıcaklık değişimlerinden olumsuz etkilenmemesi için geliştirilmiş bir sistemdir. Arçelik bulaşık makinelerinin tümünde bulunan bu özellik ile siz de cam eşyalarınızı koruyun. Montaj esnasında servis yetkilisinden bu ayarın yapılmasını istemeyi unutmayın.

Otomatik Bardak Koruma Sistemi
Değerli bardakların ve cam eşyaları su sertliğinin olumsuz etkilerinden otomatik bir şekilde koruyan sistemdir. Makineniz suyun sertlik seviyesini otomatik algılar ve en uygun hale getirir. Bu sayede bardakların ömrü 20 kata kadar uzar.

Tepsi Yıkama Fonksiyonu
Yoğun alt sepet yıkama özelliği ve tepsi tutucu aksesuarlar, fırın tepsisi ve ızgara teli gibi büyük bulaşıklarınızı zamandan ve enerjiden tasarruf ederek daha iyi yıkanmasını sağlar. Aynı zamanda fırın tepsileri ve ızgara tellerini makinenizin alt sepetine rahatlıkla yerleştirmenize olanak verir

Karma Program
Alt sepetteki temizliği zor bulaşıklara daha yüksek sıcaklık ve su basıncı uygulayarak kusursuz temizlik sağlarken, üst sepetteki narin bulaşıklara daha düşük sıcaklık ve su basıncı uygulayarak hassas yıkama yapar. Böylece alt sepetteki zor kirli tencereler ile üst sepetteki narin cam bardaklar aynı anda kusursuzca yıkanabilmekte ve kurutulabilmektedir, plastikler bile.

Tablet Deterjan Fonksiyonu
Tablet deterjan kullanıldığı durumlarda, mükemmel yıkanmış ve kurumuş pırıl pırıl bulaşıklar için deterjanın performansını destekler. Bu sayede kullandığınız detarjandan bağımsız hep aynı mükemmellikte temizliğe sahip olabilirsiniz.

Oto Tablet Deterjan Fonksiyonu
Kullanıcı müdahalesi olmaksızın makineniz kullandığınız deterjan tipini otomatik olarak algılayarak en uygun kurutma süresini ayarlar Böylece mükemmel yıkanmış ve kurumuş, parlayan bulaşıklara sahip olabilirsiniz.

Turbo Fonksiyonu
Yıkama kalitesini değiştirmeden mevcut programların yıkama sürelerini %70’e kadar kısaltan bu fonksiyon, zamanın sizin için kısıtlı olduğu anlarda yardıma hazırdır ProSmart™ Inverter motor teknolojisi sayesinde su sıcaklığı artırılarak ve su basıncı ayarlanarak 3 kata kadar daha hızlı yıkama sağlanır.

Ekstra Parlaklık
Programın sonunda gerçekleşen ekstra kurutma ve buhar uygulaması sayesinde bulaşıkların üzerinde kalan su damlalarının küçülmesini ve yok olmasını sağlar.
Bu sayede daha parlak cam ve porselenlere sahip olmanıza yardımcı olur. Cam eşyaların parlaklığını %23 oranında ve porselen eşyaların parlaklığını %30 oranında artırdığı TRLP (TUEV Rheinland LGA Products GmbH) tarafından test edilmiştir

Otomatik Yarım Yük Yıkama
Bir nesil daha geliştirilmiş olan “Otomatik Yarım Yük Yıkama” özelliğine sahip bulaşık makinelerinde ise, kullanıcı müdahalesine gerek duyulmaksızın, makinenin tam dolu olup olmadığı otomatik olarak algılanır ve yine otomatik olarak devreye giren bu özellik, en doğru su miktarını ayarlayarak su ve enerjiden tasarruf sağlar

Yarım Yük Yıkama Özelliği
Bu özellik sayesinde ister alt, ister üst, istenirse de her iki sepete birden yüklenmiş az miktardaki bulaşığın ekonomik şekilde yıkanması sağlanır. Her iki sepetin birden tamamen dolmasını beklemeye gerek kalmadan, enerji ve sudan tasarruf sağlayan bu özellik çevrenin korunmasına da katkı sağlamış olur.

bu2Otomatik Program
İleri teknoloji ürünü olan bu program ile, sensörler yardımıyla bulaşıkların kirlilik seviyesi analiz edilir; yıkama suyu sıcaklığı ve yıkama süresi otomatik olarak belirlenir. Bu sayede enerji, su ve zamandan tasarruf edilirken, en doğru yıkama ile pırıl pırıl bulaşıklara sahip olmanızı sağlar

3. Çekmece
Alt ve üst sepet haricinde üçüncü bir yıkama alanı sunan çekmece sayesinde fincanların yanı sıra çatal bıçak ve uzun saplı mutfak gereçleri yatay olarak yıkanabilmektedir.

Mini 30’ Programı
Az kirli bulaşıklar için birebir olan Mini 30′ Programı, bulaşıkları 30 dakika gibi çok kısa bir sürede yıkarken zamandan tasarruf sağld

Fan+Kurutma
Kurutma performansını artırmasının yanı sıra, program sonunda bulaşıkların hemen dokunulabilecek sıcaklıkta olmasını sağlar. Sadece Arçelik marka bulaşık makinelerinde bulabileceğiniz patentli Fan+Kurutma Sisteminde A+++ enerji seviyesine kurutma performansına ulaşmanızı sağlar. Böylece daha parlak bulaşıklara sahip olabilirsiniz.

Paslanmaz Çelik İç Gövde
Arçelik bulaşık makinelerinin tümünde bulunan paslanmaz çelik iç gövde, makineyi sadece ısı ve korozyona karşı değil, aynı zamanda yüksek sıcaklıklara karşı korur ve daha temiz bir yıkama ortamı sağlar.

Hızlı 58’ Programı
Arçelik bulaşık makinelerinin büyük çoğunluğunda bulunan bu program ile bulaşıklar sadece 58 dakika gibi çok kısa bir sürede, A sınıfı yıkama performansıyla mükemmel bir şekilde temizlenir.
Bu program sayesinde siz de hayatınızı daha kolay programlayabilirsiniz.

Bursa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi